17 бер. 2016
17.03.2016. Відбулася нарада за участю директора, під час якої серед суто важливих робочих питань та детального обговорення участі нашої школи у Всеукраїнській військово-спортивній патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)

17.03.2016.  Відбулася нарада за участю директора, під час якої серед суто важливих робочих питань та детального обговорення участі нашої школи у Всеукраїнській військово-спортивній патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), сталася довгоочікувана подія – церемонія нагородження грамотами Дніпропетровської ОДА педагогів школи за активну діяльність щодо реалізації в життя програм енергоефективності та за перемогу нашого навчального закладу  в конкурсному проекті ДТЕК « Енергоефективні школи» у травні 2015 року.