19.02.2016. Мітинг-реквієм пам’яті Небесної сотні « Герої вічно живуть у наших серцях» зібрав учнів 5-11 класів традиційно на ІІ поверсі основної будівлі КЗО «СЗШ№91»ДМР.

19 лют. 2016

В ході мітингу в супроводі скорботної пісні - гімну Небесній сотні « Пливе кача» хвилинами мовчазної скорботи з запаленими свічками вшанували пам’ять героїв, що полягли за незалежність і цілісність України. Учні 11Б класу Тузлукова Марія, сачок Ілля, Гуменюк Євген виконали театралізовану мізансцену про « Вони зустрілись» (діалог на Небесах) про зустріч Сергія Нігояна  та хлопця, що поліг під Крутами. 6-7 – річні танцівниці хореографічного колективу « Райдуга» (худ. керівник Радченко В.В.) виконали композицію « Там , де народжуються зорі» Наприкінці заходу за допомогою мультимедійних технологій разом зі співачкою Русланою – переможницею «Євробачення – 2009» - прочитали усією спільнотою Молитву за Україну, яка завершується словами: « За Україну! За Мир і Спокій!» Серед присутніх на мітингу був Борисенко Данило – соціальний педагог школи, безпосередній учасник подій на Євромайдані у 2013-2014.