25-26.02.2016. відбувся традиційний тематичний виховний захід - Вечір для 5-7, 8-11 класів « На крилах дружби й під вітрилами кохання»:

25 лют. 2016

25-26.02.2016. відбувся традиційний тематичний виховний захід -

Вечір для 5-7, 8-11 класів

« На крилах дружби й під вітрилами кохання»:

·       Романтичні виступи старшокласників, як сюжет казкової дії за мотивами «Сплячої красуні».

·       Поетичні хвилини, під час яких лунали вірші Т.Г. Шевченка й поетів Придніпров’я, у виконанні талановитих дівчаток, переможниць районного конкурсу виконавців поезії « І твоя , Кобзарю, слава не вмре, не поляже…» - Лерочки Жебко (5Б),  Лерочки Тарасової (8Б), Лерочки Кузьміч (11А).

·       Ліричні виступи «Намалюю тобі зорі» (5А), «Весна-любов» (6В), «Колискова» (6Б), «Рожева мрія музиканта» (6А).

·       Експресія рухів у танцях « Перлини Сходу» ( 5А- Кохановська Дарина, 6А – Бідна Олена), « Стіна емоцій» (Секачева Ганна та Яцюк Сергій з 11Б), « Міліонер з хрущоб» (7А), «Енергія весни» (9А).

·       Ілюзія італійського містечка, створена виступом 5Б класу « Тіки, тіки, тіки, тіки, тіки та», запальні й веселі професіонали сцени « Дніпровські соняшники» (худ. керівник Мусіна О.Р.), «Райдуга» (худ. керівник Радченко В.В.)

- створили по-справжньому святково-весняну атмосферу фестивалю талантів. Усіх, хто був присутній у залі, єднала дружба, щирість, відкритість сердець. Після тематичної частини вечорів артисти і гості школи повеселилися на традиційній дискотеці. Благодійний фонд добровільних внесків гостей шкільної дискотеки – молоді ж/м Західний - «Станемо волонтерами» склав 313 грн. Кошти заплановано витратити на закупівлю солодощів та яблук для дітей, що знаходяться в сиротинці с. Василівка Дніпропетровської обл. На канікулах, разом з соціальною групою міського центру «Діти-дітям», учні 11А, 11Б класів на чолі з педагогом організатором Кирпале А.В. доправлять продукти й зібрані речі покинутим і сиротам, адже чужих дітей не буває.