1 вересня 2016 року відбувся візит І.І. Куліченко до нашої школи

1 вер. 2016
1 вересня 2016 року відбувся візит І.І. Куліченко до нашої школи.

Навчальний заклад відкрив у 65-те свої двері школярам після     капітального ремонту. Щоб школа засяяла на ж/м західний, немало своїх зусиль доклали народні депутати України І.І. Куліченко, районної у місті ради Афанасьєва і Овчаренко та їх помічники. Втілювачами чарівних перетворень на «Перлину знань» у Новокадацькому районі  нашої школи  стала будівельна компанія під керівництвом Гурбанової А.М.

Після урочистої лінійки  1 вересня до школи завітав депутат Верховної Ради України  Іван Іванович Куліченко. Його візит став цікавою  зустріччю-діалогом між народом і виконавчою владою. З депутатом верховної влади мали можливість поспілкуватись  адміністрація школи , їх учні (10-А, 7-А, 3-І кл.), батьківські комітети, представники педагогічного складу  СЗШ №91, благодійного фонду «Західний».

Куліченко запевнив усіх присутніх у підтримці  навчального закладу й надалі.