14 вересня 2016 року відбувся лекторій - практикум "Червоний хрест"

14 вер. 2016
14 вересня 2016 року відбувся лекторій - практикум "Червоний хрест"

Працівники здоров’язберігаючої  організації «Червоний хрест» та лікарі  - волонтери 4 МБПЛ м. Дніпро завітали з нагоди тижня «першої медичної допомоги» до старшокласників  СЗШ №91 метою демонстрації прийомів  І - ї долікарської та медичної допомоги. Учасниками занять були учні 10-А класу (класний керівник Швидка Т.Д.). Зустріч з мед. працівниками - це не тільки  змістовний відео-лекторій з тем «Як надати допомогу при серцевому нападі й зупинці серцебиття й дихання », «Як зупинити різноманітні види кровотечі, щоб до приїзду лікарів не сталося летального випадку», «Яких помилок не можна припускатися, надаючи першу медичну допомогу», «Як вести себе при отруєнні різними речовинами, особливо зіпсованими харчовими продуктами». Наступним блоком занять було придбання навичок першої допомоги постраждалому. Учні навчалися робити штучне дихання  на спеціальних тренувальних  манекенах, бинтувати різні види ран та ушкоджень тіла. Тепер нашим  10-класникам необхідно виконати важливу місію - навчати молодших школярів необхідному для кожного – рятувати життя.