19 груд. 2017

19.12.2017 р. в рамках співпраці з обласною бібліотекою для дітей у нашу школу завітали провідні бібліотекарі Горб Анна Іванівна та Світлана Станіславівна. Для учнів 5-6 класів  були проведені бібліотечні уроки-вікторини, присвячені дню св. Миколая та традиціям зимових свят в Україні й світі. Не виходячі з навчального закладу, учні здійснили віртуальні подорожі до міста, де за легендою народився св. Миколай, до резиденції Миколая в Закарпатті, куточками планети, знайомлячись із  чудотворцями Італії та Німеччини, Франції та Голландії, Австралії та Монголії... А на завершення чудова пісочна анімація доповнила розповідь бібліотекарів про дива Миколая-Чудотворця.