Сьогодні учні 5В класу разом зі своїми батьками та класним керівником Коваль Т. О. і викладачем музичного мистецтва Паламарчук Т. М. дуже жваво та цікаво відсвяткували Масляну.

25 лют. 2020

Розпочалась Масляна, тиждень веселощів, проводі зимньої пори та забавок - тиждень, коли ми поїдаємо млинці в небмеженій кількості, а потім дивуємось що наші улюблені джинси раптом стали замалі:) От і сьогодні учні 5В класу разом зі своїми батьками та класним керівником Коваль Т. О. і викладачем музичного мистецтва Паламарчук Т. М. дуже жваво та цікаво відсвяткували Масляну. Після спортивних забавок та виконання українських запальних пісень, усі присутні на заході підкріпились смаколиками, в тому числі - і млинцями, а потім - вирушили на внутрішнє шкільне подвір'я, аби спалити опудало. За народними повір'ями, спалювання "масляного опудалка" носить символічно-обрядовий характер: воно остаточно проганяє зимові завірюхи та морози, полум'я притягує до землі промені сонця, а парубки та дівчата можуть стрибати через вже тліюче вогнище, щоб позбутись гріхів. Хоча ніхто не стрибав через наше шкільне опудалко, але усі були задоволені такою по-справжньому полум'яною кульмінацією свята!