25 груд. 2022

Наша школа вже кілька років поспіль впроваджує в своїй навчальній програмі уроки польської мови, грунтовно збагачуючи лексичний запас та світогляд учнів. Відтак, найвправніші у вивченні польської мови діти приймали участь у культурних заходах, організованих польською громадою міста Дніпро. Також щороку у нашому навчальному закладі проводяться тематичні тижні польської мови, на яких учні більш детально і докладно знайомляться з історією, культурою, творчістю Польщі - країни-сусідки та нашої доброї приятельки.

А в грудні цього року до нас із різдвяними привітаннями звернулись учні познаньської школи № 45, відправивши нам поштою листівки - поздоровлення. Учнівська спільнота КЗО "СЗШ № 91" ДМР радо підтримала ініціативу польських однолітків, створивши і презентувавши маленьким познаньцям відеоролик про туристичні "родзинки" нашого міста. Звичайно ж, увесь закадровий текст відео лунав польською мовою!

Тож, наша школа вітає своїх друзів - учнів познаньської школи № 45 та щиро дякує їм за найтепліші побажання і привітання з різдвяними та новорічними святами! Запрошуємо їх разом з нами насолодитись святковими краєвидами вулиць нашого міста Дніпро, які тішили нас Нового 2022 року - якраз рік тому. Але затемнення і блекаут на вулицях і площах українських міст та сел тимчасові! Ми дякуємо Польщі за різноманітну допомогу нашій країні та ласкаво просимо Вас, дорогі польські друзі, у гості до Дніпра - після нашої перемоги над російськими окупантами!