12.02.2016р. в КЗО «СЗШ№91» ДМР Новокодацького (Ленінського ) району відбувся єдиний урок-зустріч для учнів 8-11 класів «Забуттю не підлягає», присвячений вшануванню воїнів-інтернаціонаістів

12 лют. 2016

12.02.2016р. в КЗО «СЗШ№91» ДМР Новокодацького (Ленінського ) району відбувся єдиний урок-зустріч для учнів 8-11 класів «Забуттю не підлягає», присвячений  вшануванню воїнів-інтернаціонаістів, людям, які виконували свій солдатський обов’язок на території Республіки Афганістан.

Мета заходу: формувати в учнів високий рівень національної свідомості та самосвідомості, почуття патріотизму, берегти та примножувати почуття гордості за приналежність до своєї Батьківщини; вшанувати пам'ять Героїв, що віддали своє життя за мир і спокій в світі; розвивати бажання стати гідними громадянами України; удосконалювати навички сценічних здібностей  учнів: художнє читання, хореографія, вокал.

Обладнання: Державний Прапор України, свічки, елементи оформлення сценічного простору холу ІІ поверху як глядацької зали, екран, проектор, ноутбук, мультимедійна презентація.
Ініціаторами та організаторами заходу в школі стали заступник директора  з виховної роботи  О.М.Лаврик, вчитель курсу «Захист Вітчизни» А.П. Дудка , а також вчителі укр.мови та літератури А.С.Кучеренко, Г.Г.Орлова , О.О. Ботвінцева, керівник вокального гуртка «Думка» В.В.Саленко – ліквідатор аварії на ЧАЕС. Гостями заходу були воїни-інтернаціоналісти (випускники нашої школи) Геращенко Ігор Андрійович, Шерстюк Сергій Володимирович, Федоров Євген Володимирович, Цекут Микола Іванович. Також  провідний бібліотекар обласної дитячої бібліотеки (вул. Ворошилова , 9) Горб Анна Іванівна не тільки була присутня, а й підготувала матеріали з даної тематики, з якими і виступила.  До слова  перед старшокласниками запросили й Шерстюка С.В., який висловив свої співчуття родинам загиблих під час Афганської війни та проведення АТО, розповів про героїчні дії  молодих чоловіків та юнаків в  горах та ущелинах на  чужій землі, тих, які своє життя віддали заради нас, заради нашого кращого майбутнього посивіли 20-тирічними, ділився переживаннями про сьогодення України.
На початку заходу прозвучав Державний Гімн України. Прикрасою заходу стали  виступи вокального ансамблю «Ліра» та хореографічного колективу дівчат  9Б класу, серед яких була й Ангеліна Демидова - дівчинка, що здійснювала самовільний ухід з дому 28.- 29.01.2016 р.

Головною лінією заходу є ідея, що  всі ми маємо прожити так, щоб уроки військових конфліктів й втрати людських життів та жертви, принесені на вівтар незалежності й миру, не були марними.