8 квіт. 2022

Адміністрація школи вітає переможця - Нечипоренка Євгенія в обласному конкуосі "На крилах єдності".

25 бер. 2022

СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ ПОВІДОМИВ ПРО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

25 бер. 2022

ЗВЕРНЕННЯ МІНІСТРА ОСВІТИ І НАУКИ ДО УКРАЇНЦІВ.

16 бер. 2022

Щодня о 09:00 загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

15 бер. 2022

Інформація для всіх українських родин, в яких є учні!

10 бер. 2022

До уваги здобувачів освіти та їх батьків. У школах Дніпра відновлено освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання з 10 березня 2022 р.

25 лют. 2022

ПАМ'ЯТКА ЩОДО ДІЙ НАСЕЛЕННЯ!

24 лют. 2022

Пам'ятка першочергових дій при погрозі здійснення терористичного акту.

24 лют. 2022

До особливих розпоряджень, діти залишаються вдома, освітній процес буде організований дистанційно з використанням доступних платформ. Зберігайте спокій!

22 лют. 2022

22.02.2022, в таку унікальну і гарну дату, до Університету імені Альфреда Нобеля завітала делегація учнів-випускників з нашої школи.