14 жовт. 2022

Сьогодні, 14 жовтня 2022 року, ми святкуємо Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День Захисників та Захисниць України в особливих умовах, в умовах повномасштабної війни.

10 вер. 2022

На честь 246-ї річниці заснування міста Дніпро учні провели стріт-арт-флешмоб, а представниками шкільного парламенту "МИ" було створене відеопоздоровлення рідному місту!

На честь 246-ї річниці заснування міста Дніпро учні 5-А кл. разом з класним керівником Сіліченко О. О. провели стріт-арт-флешмоб, а представниками шкільного парламенту "МИ" було створене відеопоздоровлення рідному місту!
1 вер. 2022

1 вересня 2022 року не лише учні нашої школи розпочали дистанційне навчання та відсвяткували Перший Дзвоник разом з батьками та класними керівниками за допомогою технологій ІКТ.

1 вер. 2022

КЗО "СЗШ № 91" ДМР вітає з Днем Знань усіх учнів та учениць, батьків, колег, усю громаду міста Дніпра та всіх мешканців нашої чарівної Батьківщини!

24 серп. 2022

З Днем Незалежності України!

23 серп. 2022

Святкуємо найважливіші для нашого державотворення свята - День Державного Прапору та тридцять перший День Незалежності України разом!

15 серп. 2022

Наші золоті медалісти Зелений Вадим, Жилкін Ігор та Лупінова Катерина (11-А кл.).

15 серп. 2022

Педагогічний та учнівський колективи КЗО "СЗШ № 91" ДМР вітають наших ерудитів-випускників з 11-А класу!

9 черв. 2022

Другий крок ART_наступу стартує вже 25 червня!

1 черв. 2022

Сьогодні, 1 червня, Україна разом з усим цивілізованим світом відзначає Міжнародний день захисту дітей.