13 трав. 2022

Запрошую всіх, хто складатиме ЗНО-2022 (НМТ), на щорічну онлайн-консультацію.

13 трав. 2022

⚡️ Відомо дати проведення НМТ - Шкарлет

10 трав. 2022

Учасники ЗНО отримали дані для входу до е-кабінетів

5 трав. 2022

В школі відбувся флешмоб "Що я хочу зробити після війни..."

25 квіт. 2022

Як зберігати спокій у час війни: поради психолога.

25 квіт. 2022

У Дніпрі створили платформу для безкоштовної підготовки випускників до Національного мультипредметного тесту, який запровадили замість традиційного ЗНО.

18 квіт. 2022

Наказ МОЗ України від 13.03.2022 № 478 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації надання екстреної медичної допомоги постраждалим внаслідок дії хімічних агентів на етапах евакуації"

12 квіт. 2022

Як діяти під час атаки із застосуванням хімічної зброї.

8 квіт. 2022

Адміністрація школи вітає переможця - Нечипоренка Євгенія в обласному конкурсі "На крилах єдності".

8 квіт. 2022

Адміністрація школи вітає переможця - Нечипоренка Євгенія в обласному конкуосі "На крилах єдності".