25 груд. 2022

Учнівська спільнота КЗО "СЗШ № 91" ДМР радо підтримала ініціативу польських однолітків, створивши і презентувавши маленьким познаньцям відеоролик про туристичні "родзинки" нашого міста.

23 груд. 2022

Незабаром зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку!

6 груд. 2022

Сьогодні спільнота КЗО "СЗШ № 91" ДМР також вшановувала Збройні Сили Єдиним тематичним уроком "За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ!".

5 груд. 2022

5 грудня 2022 року учні 4-А, 4-Б, 4-В та 4-і класів провели онлайн-зустрічі з шкільною офіцеркою поліції, капітаном поліції Князєвою Єлизаветою Іванвною.

В рамках Всеукраїнського щорічного "Тижня права" та Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", які щороку традиційно проходять у закладах освіти, 5 грудня 2022 року учні 4-А, 4-Б, 4-В та 4-і класів провели онлайн-зустрічі з шкільною офіцеркою поліції.
3 груд. 2022

Шкільна спільнота КЗО "СЗШ № 91" ДМР залюбки долучилась до вшановування пам'яті Григорія Савича Сковороди.

30 лист. 2022

26 листопада – День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій.

21 лист. 2022

21 листопада ми з гордістю та щемом у серці вдев’яте відзначаємо День Гідності та Свободи.

9 лист. 2022

Сьогодні, 9 листопада 2022 року, КЗО «СЗШ № 91» ДМР вчергове відзначає День української писемності та мови.

31 жовт. 2022

Сьогодні, 31 жовтня 2022 року, в КЗО «СЗШ № 91» ДМР була проведена онлайн-зустріч учнів п’ятих класів з шкільною офіцеркою поліції.

18 жовт. 2022

Правила поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів