10 бер. 2020

9 та 10 березня ми відзначали День народження Тараса Григоровича Шевченка та урочисто завершували Шевченківський тиждень, який проходив у нас в закладі з минулого понеділка.

6 бер. 2020

6 березня 2020 року в КЗО "СЗШ № 91" ДМР відбувалось не тільки заплановане вшанування пам'яті Т. Г. Шевченка, але й святкування свята весни і жіночності - 8 березня.

5 бер. 2020

Перший весняний тиждень потрохи наближається до свого завершення, а наша школа продовжує згадувати Кобзаря та його внесок у розвиток української культурної спадщини.

5 бер. 2020

ДО УВАГИ БАТЬКІВ УЧНІВ КЗО "СЗШ № 91" ДМР!

4 бер. 2020

4 березня 2020 року і молодша і старша школа продовжували дізнаватись щось нове про біографію та творчий спадок Тараса Григоровича Шевченка.

3 бер. 2020

Пройшов вівторок, а це значить, що Шевченківський тиждень у нашій школі продовжується! Сьогодні з творчістю Тараса Григоровича Шевченка ознайомлювались учні 5-х, 6-х та 7-х класів.
2 бер. 2020

2 березня 2020 року, у перший навчальний день весни, наша школа не тільки радо вітає весняну пору і перші промені сонечка, а й розпочинає Шевченківські дні.
2 бер. 2020

Вітаємо з черговою перемогою!

28 лют. 2020

Ось і відгуляли ми чергову Масляну! Досхочу наїлись млинців, облаштували тематичну фотозону, провели багато чаювань з млинцями та іншими смаколиками, досхочу натішились.

Ось і відгуляли ми чергову Масляну! Досхочу наїлись млинців, облаштували тематичну фотозону, провели багато чаювань з млинцями та іншими смаколиками, досхочу натішились та отримали безліч позитивних вражень!
26 лют. 2020

Одразу п'ять шкільних офіцерів поліції завітали до КЗО "СЗШ № 91" ДМР у середу, 26 лютого 2020 року.