22 квіт. 2024

22 квітня усе прогресивне людство відзначає День Землі, віддаючи шану планеті Сонячної системи, яка дала можливість нашій цивілізації жити та еволюціонувати впродовж сотень тисяч років.

18 квіт. 2024

18 квітня 2024 року відбулася дуже цікава онлайн-зустріч між учнями Ліцею № 91 ДМР та East Irondequoit Middle School (м. Рочестер, США).

18 квіт. 2024

Як ми вже писали раніше, 5 квітня 2024 року учні Ліцею № 91 ДМР участю у Всеукраїнському спортивному флешмобі "White Card" відзначали Міжнародний День здоров'я.

16 квіт. 2024

Учні Ліцею № 91 ДМР Дмитро МОЛДОВАН та Діана ЙОВЖІЙ у рамках проєкту “Poznaj Polskę - 2023” не лише вивчали польську мову, досліджуючи культурні та історичні особливості Польщі.

15 квіт. 2024

Днями у Ліцеї № 91 ДМР, у рамках курсу Захист України", серед юнаків та дівчат паралелі 11-х класів пройшли практичні заняття з надання першої домедичної допомоги/

Днями у Ліцеї № 91 ДМР, у рамках курсу Захист України", серед юнаків та дівчат паралелі 11-х класів пройшли практичні заняття з надання першої домедичної допомоги та накладання кровоспинного турнікету.
12 квіт. 2024

Адміністрація та педагогічний колектив Ліцею № 91 ДМР вітають учня 4-і класу Андрія НОСИКОВА з І місцем в обласному конкурсі з інформаційних технологій "Капітошка".

10 квіт. 2024

Вже майже 10 років у Ліцеї № 91 ДМР успішно впроваджується програма вивчення польської мови та співпраця з Центром польської культури ім. Кароля Войтили.

8 квіт. 2024

Вітаємо наших переможців!

5 квіт. 2024

До Всесвітнього Дня Здоров'я, який у 2024 році відзначається 7 квітня, учні Ліцею № 91 ДМР весело та активно доєднались до єдиної спортивної розминки "Дніпро. Штурм. Здоров'я".

2 квіт. 2024

Сьогодні у нашому Ліцеї № 91 ДМР відбувся неймовірний флешмоб "Одягни синє" до Дня поширення інформації про аутизм - Light it up blue!