12 вер. 2019

12 вересня 2019 р. шкільна спільнота КЗО "СЗШ № 91" ДМР відкрила перше "пленарне засідання" шкільного парламенту учнівського самоврядування "МИ".

2 вер. 2019

2 вересня 2019 р. велика та дружня родина КЗО "СЗШ № 91" ДМР щиро вітала своє поповнення - 115 першачків зайняли свої місця за партами та вирушили у довгу та цікаву мандрівкою світом знань.

11 трав. 2019

Сьогодні збірна 10-А та 11-А класів дебютувала у фіналі міського змагання гри «Прорив» і вибороли диплом III ступеню за військову топографію!

9 трав. 2019

Напередодні Дня Пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні команда - рій "Соколята-91" гідно показла себе на відбірковому етапі гри "Прорив"

6 трав. 2019

6 травня 2019 року учні 8-Б класу СЗШ № 91 разом з класним керівником Сіліченко Оксаною Олександрівною вирішили відвідати Музей цікавих наук,

1 трав. 2019

Відзначення Міжнародного Дня Землі, Дня Довкілля в Україні та у рамках акції "Зробимо Україну чистою!"

25 квіт. 2019

З 22 квітня, на ІІ поверсі школи експонуються творчі роботи-колажі класів на тему "Я дякую вчителю"

23 квіт. 2019

23 квітня 2019 року експедиція допитливих фанатів космосу з 6-і та 7-і класів разом зі своїми класними керівниками Горинь Т. А. та Діденко С. О. вирушила в міжгалактичну подорож до Аерокосмічного центру ім. О. М. Макарова.
10 квіт. 2019

Теплим сонячним квітневим днем представники КЗО "СЗШ № 91" ДМР вирушили до Музею історії космонавтики

27 бер. 2019

Педагогічний та учнівський колективи КЗО "СЗШ № 91" ДМР вітають учнів-випускників 11-А класу Гурбанова Родіона та Столбова Сергія, які стали призерами XIV Університетської олімпіади 2019 року.

Педагогічний та учнівський колективи КЗО "СЗШ № 91" ДМР вітають учнів-випускників 11-А класу Гурбанова Родіона та Столбова Сергія, які стали призерами XIV Університетської олімпіади 2019 року, яку запровадив Університет ім. Альфреда Нобеля, посівши ІІ та ІІІ місця відповідно.